Każdy ma swój sposób na medytacje- zasady medytacji

Każda ludzka dusza ma swój własny sposób medytacji. Przy okazji medytuję, to nie będzie pasował do ciebie. I na swój sposób nie pasuje do mnie. Wielkie poszukiwacza nie produktywne medytacji, ponieważ medytacja, jak dobrze by było. Jeśli nie masz mistrz medytacji, który może spowodować, wtedy wszystko jest tak głęboko w środku trzeba zanurzyć się w siebie, i trzeba spróbować głębokie miejsce w twoim sercu, aby zrobić Swoją medytację.

Najlepszy nauczyciel medytacji spokojnie uczy medytacji

To będzie bardzo trudne. Idźcie wszyscy głęboko wewnątrz ciebie, i patrzy na ciebie, przyszedłszy na dźwięk, myśl lub ideę. Jeśli tak, to zagłębiać się w ten dźwięk, ten pomysł,

i zobacz, czy dostaniesz tę wewnętrzną radość i spokój. Co to jest uczucie musi być, gdzie nie występuje jakieś pytanie, problem lub wątpliwości. Po prostu, kiedy czujesz, że wiesz, że dźwięk, który słyszał-to prawdziwy wewnętrzny głos, który pomoże waszemu życiu duchowemu.

Jeśli masz nauczyciel, który jest zrealizowaną duszą, jego cichy spojrzenie nauczy cię, jak medytować. Kreator nie trzeba zewnętrznie wyjaśnić, jak medytować, lub że ktoś określoną technikę medytacji. Tylko medytować na ciebie, a wewnątrz można nauczyć się medytować. Dusza wchodzi nauczyciel duszę, i duszę jego od zamierza się uczyć. Każdy prawdziwy duchowy nauczyciel spokojnie uczy medytacji.

Co jest celem medytacji ?

Medytacja ostatecznym celem Boga jest świadomy blok do osiągnięcia. Wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi, ale w tej chwili nie świadomie się jednym z Bogiem. Są tacy, którzy wierzą w Boga, ale wiara ta nie jest rzeczywistością w ich życiu.

Po prostu wierzyć w Boga, bo ktoś świętej lub jogin lub nauczyciel mówi, że Bóg istnieje, lub duchowe książki czytają o Bogu. Ale jeśli praktykujesz medytację, to nadejdzie dzień, kiedy świadome tworzymy jedność z Bogiem. Wtedy Bóg daje nam nieskończony spokój, niekończące się światło i nieskończoną zbawienie, i w nieskończonej , światło i zbawienie.

Kiedy zaczynamy medytacji, ważne jest, aby zapoznać się z podstawami medytacji, którą możemy nazwać medytacją Abc internetowej. Narzędzia do medytacji w zakresie: medytacja ABC-def, bez odpowiedniego przygotowania, nie spróbować. Bez prób nie może być żadnego rozwoju. Bez rozwoju nie ma doskonałości. Doskonałość bez satysfakcji.

Medytacja środowiska, jeśli jesteś w domu , mieszkać w rogu pokoju. To musi być całkowicie czyste i święte, święte miejsce, co tylko medytacja, którego używasz. Można zbudować tam ołtarz, i możesz dodać zdjęcie swojego mistrza duchowego, czy Jezus, czy inne duchowe osoby, które kochasz i kto jest właścicielem patrzy.

Pomaga także, jeśli zapalić kadzidło, świeże kwiaty na ołtarz. Kiedy można poczuć zapach kadzidła, może być, tylko kropla inspiracji i czystości wygrać, ale jest to kropla można dodać wewnętrzne skarby swego. Są ludzie, którzy nie trzymają ważne, że medytacja kwiaty przed tobą, bo mówią: “kwiat wewnątrz nas, tysiąc-piórowe Lotos położony jest w nas”. Ale gwint kwiaty na ołtarzu zrobiłeś, będzie przypominać o wewnętrzny kwiat. Kolor, zapach, kwiat-to czysta świadomość trochę inspiracji daje. Inspiracja i ambicja.

To samo odnosi się do  medytacji światła. Sam płomień świeczki, jednak nie chce dać, jeśli zewnętrzne płomień widzisz, można od razu poczuć wewnętrzną istotę w płonącym płomieniem również wysoko, wyżej, i wysoki czołgać. Ci, którzy zrozumiał Boga na granicy lub już realizowane bogowie, te zewnętrzne obiekty nie mają żadnej wartości. Ale jeśli wiesz, że dla ciebie bardziej odległych, urzeczywistnienia Boga, to wszystkie te rzeczy, na pewno będzie zwiększać wysiłek.

Czystość ciała, pomaga medytacja,pomóż, jeśli medytacji, zanim wziąć prysznic lub kąpiel. Czystości ciała ma duże znaczenie dla oczyszczenia umysłu. Jeśli nie możesz wziąć prysznic lub kąpiel przed tym, jak usiąść do medytacji, przynajmniej umyć twarz. Dobrze, gdyby to było łatwe i czyste ubrania, które nosisz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *