Medytacja od czego zacząć?

Dlaczego medytujemy, bo ten świat nie zna nas, aby pobrać. Tak zwany świat, który w naszym codziennym życiu wiemy, w rzeczywistości, dziesięć godzin niepokój, kłopoty i rozczarowania po pięciu minutach ciszy. Cały czas jesteśmy na łasce innych negatywnych sił. Zazdrość, strach, zwątpienie, lęk, lęk, rozpacz – te siły jak małpy. Jeśli znudzi ci się gryźć nam kilka minut odpocząć, a następnie myślimy o świecie, który mamy. Ale to nie świat, bo w następnej chwili znów uderzyć.

Medytacja sposób na znalezienie wewnętrznej harmonii

Tylko w medytacji, możemy trwały pokój, boski świat. Rano, gdy dusza jest w medytacji, a nawet po prostu chwili spokoju akceptujemy siebie, to min spokoju przez cały dzień będzie mnie upić. I bardzo wysokiej medytacji, nasze, to, rzeczywiście, stały świat, jasny i piękny. Potrzebujemy medytacji, ponieważ w świetle chcemy się rozwijać, i w świetle chcemy osiągnąć sukces. Jeśli to dążenie jest obiektywna, i to jest to, że umieramy z pragnienia, wtedy medytacja-jest to jedyny sposób.

Wewnętrzny głód: medytacja przyczyna, Jeśli mamy zadowolony z powłoki z tym, co mamy i czym jesteśmy, nie musimy medytować. Zaczęliśmy medytować, bo wewnętrzny głód mamy. Uważamy, że istnieje w nas coś błyszczącego, że to przestronny, coś boskiego. Ja również czuję, że to jest coś, czego naprawdę potrzebujesz, ale nie możemy teraz otworzyć. Potem głód-to duchowa potrzeba, wynikające z niego. http://prettybodiess.info/

Prawidłowo, jeśli zaczniemy pokoju do medytacji, aby uciec od świata i zapomnieć o bólu. Kiedy zaczęliśmy życie duchowe, bo jesteś zdenerwowany lub niezadowoleni, to istnieje możliwość pozostawienia życie duchowe. Dzisiaj nie mogłem zaspokoić moje pragnienia, więc jestem zadowolony świata.

Ale jutro mówię sobie: “spróbuję jeszcze raz. Być może czeka cię sukces, i wtedy będę szczęśliwy.” Ale w końcu poczujesz, że pragnienie-życie nigdy nie zadowoli nas, uważamy, że niezbędnym krokiem w życie wewnętrzne. To prześladowanie.

Co to jest medytacja? Medytacja-to człowiek i Bóg . Jeśli i Bóg się spotkać, wtedy człowiek staje się nieśmiertelny w świecie wewnętrznym, a Bóg to cały świat zewnętrzny. Dążenie-życie w Bogu chcemy. Jeśli szczerze chcesz, aby Bóg, on na pewno dasz nam, ale to jest jego własną wolą i w swoim czasie.

Jeśli jesteś szczery ambicje modlimy się i medytujemy, określonych właściwościach, będziemy zadowoleni, nawet jeśli Bóg nie da tych. Po prostu powiemy: “on wie lepiej. W tej chwili nie jestem gotowy na te rzeczy. Ale jak tylko się nadaje, to dam”. Dążenie do życia, wyniki tej satysfakcji, które nam dają, ale za przedsięwzięcie. Dążenie do zadowolenia.

Wewnętrzny  akumulator ładujemy w medytacji

Świadomych wysiłków i starań w medytacji, Duchowość nie wiemy zmuszony osiągnąć; nie można ciągnąć lub pchać. Duchowe światło nie może być przymusowo .

Gdy światło wyszedł, to staram możemy pomieścić. Jeśli spróbujemy, możemy nadmierna ilość światła wpadającego przyciągnąć, więc miska będzie pęknięć.

Jak brać to następny światło? Jak możemy poszerzać nasze umysły, jak podatni jesteśmy? Odpowiedź: medytacja przez. Medytacja to nie tylko oznacza, że pięć-dziesięć minut spokojnie nie siedzi. Medytacja wymaga świadomego wysiłku. Sens spokoju i robić. W tym samym czasie, straż punkt musi być nie rozpraszać myśli lub pragnienie nie pozwalają mi wejść.

Kiedy nasz umysł jest spokojny i możemy to zrobić, poczujesz, że nowe stworzenie świta na nas. Jeśli chodzi o pusty i cichy, i całą naszą istotę-to może stać się naczyniem, wewnętrzna istota nieskończonego świata, świata i zbawienie może zadatku w rzekę, że w kielich, i wypełnić go. To jest medytacja.

Medytacja-to wewnętrzny język, Medytacja-to język Boga. Jeśli chcemy wiedzieć, jaka jest wola Boża w naszym życiu, jeśli chcemy, aby Bóg ołowiu i ślepo z nas i realizować się w nas i przez nas, wtedy medytacja-ten język, który musimy wykorzystać.

Prawdziwa medytacja-to nie jest to, co robimy, Jeśli myślimy, że staramy się medytować, medytacja to wydaje się skomplikowane. Ale prawdziwa medytacja-to nie jest to, co robimy. Najwyższego, którzy ciągle medytuje w nas i przez nas. My po prostu naczynie, i niech Wyślij mi pełna umysł. Własnych indywidualnych wysiłków, musieliśmy rozpocząć, ale jeśli wewnątrz siebie opadają, to widzimy, że to nie jest osobisty wysiłek, co pozwala na sali do medytacji. Wyższa medytacja w nas i przez nas, świadomość i wsparcie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *